Záchranná stanice pro veverky - veverčí deníček

23. dubna 2011 v 19:23 | Lumpík |  Záchranná stanice veverek
Duben je asi ve všech záchranných stanicích měsícem snad největšího návalu mláďat.
Od letošního roku - respektive od února - do velikonočních svátků přijala naše záchranná veverčí stanice rovných 116 mláďat! Většina byla velmi vážně zraněných, stále převažují velká zranění hlavy po po pádu ze stromu na tvrdou zem, zranění končetin, očí ale letošní rok je i raritou, co se týče přívalu mláďat pokousaných od koček, kun nebo vážně zraněných od ptáků.
Nejmladším dvěma samečkům bylo přesně šest dní, když se k nám dostali a tak jsou to zatím nejmladší nalezenečci vůbec. V loňském roce jsme přijali mláďata stará 9 a 12 dní. Letošní "skoronovorozeňátka" ale předčila naše očekávání. Oba bráškové se mají čile k světu a jestli vše ve zdraví přečkají a budou vypuštěni zpět na svobodu, bude to pro nás překrásný dárek!
Veverčátka otvírají 28 den oči a proto lze zpětně snadno na den spočítat, jak stará byla v den nalezení:Tento rok je pro nás také velmi vyjímečný a úspěšný, protože se nám veverkářům konečně podařilo přes zimu založit tady v Mnichově tzv. Verein, tedy REGISTROVANÝ SPOLEK na záchranu veverek.
V praxi je to ohromná úleva, protože vykonávat tuto činost na 100% s maximálním nasazením ve dvou či třech lidech je opravdu při takovém návalu veverčat, nemožné.
Každé veverče se musí vyzvednout z místa nálezu, ihned rychle ošetřit a každé tři až čtyři hodiny krmit mlékem, ručně vyčůrat, podat případné léky nebo vyjet s mládětem na případnou nutnou operaci. A to 24hodin denně! O víkendech, svátcích i nocích!
Tento spolek nám všem moc pomohl v nových členech a také v nových sponzorech, kteří si mohou své finanční dary konečně odepsat z daní, což dříve nebylo vůbec možné, takže o jakoukoli pomoc neměl nikdo zájem.
V současné době máme zaškolených několik nových pečovatelů, kteří se vzorně starají o 2 - 5 mláďat, která jsou starší a bez zdravotních komplikací. My zkušenější se tak můžeme věnovat případům, které jsou vážnější a potřebují pravidelně lékařské ošetření.
Také máme řadu nových výspustných míst a voliér vysokých 15 m, ve kterých se u lesů připravují veverky zpět na vrácení do přírody.
Vzhledem k tomu, že jsme konečně registrované sdružení, připravujeme v tomto roce několik zajímavých odborných akcí a seminářů na záchranu veverek.
Zde najdete veškeré informace, bohužel zatím pouze v němčině, ale vše je možné rychle přeložit např. na google:


Veverky se snaží zachránit i mnichovská záchranná služba pro zvířata, která už neveze veverče do útulku ale už přímo lidem, kteří jsou v registru záchranářů specializujících se na veverky. Tím se značně ušetří čas a zvýší možnost zachránění zvířecího života:Dále se také vydalo několik odborných informací v jednoduché brožuře, které se rozdávají v každém velkém zverimexu, u veterinářů a veterinárních klinik v Mnichově.
A také vznikla knížečka o veverkách:

Pokud tedy jste z Mnichova nebo se sem chystáte a chtěli by jste se zapojit do projektu na ZÁCHRANU VEVEREK, ozvěte se mi na email. Zrovna tak, pokud by jste v Čechách mohli pomoci s vypouštěním a pravidelným dokrmováním vypuštěných veverčat zpět do přírody.

Také jsme koncem března vrátili do přírody 28 již dospělých veverek, které byly nalezeny na podzim a musely proto přezimovat v naší stanici.
28 veverek bylo vráceno na Šumavsku, Vysočině, Orlických horách a 2 na Táborsku.
Tolik asi k číslům..

Jsme s Martinem moc rádi, že jsme se mohli do něčeho takového zapojit a že můžeme zachraňovat zvířecí životy.
Snad najdeme i nadále čas dát sem na Lumpíčkovy stránky (který je tím vším, co teď děláme, hlavní příčinou) fotografie a příběhy těch nejzajímavějších případů a samozřejmě i našich domácích mazlíčků - veverky Bessie a burunduků Lilli a Barniho.

Mezi naše první přírůstky letošního roku patří dvoutýdenní paterčata, která byla nalezena, jak jinak než při kácení stromu. Veveřátka se těší zdraví, ze svých zranění pomalu "vyrosla" a zdatně přibývají na váze:
Na obrázcích jsou dvoutýdenní veverčata při nalezení a nyní 35 dní stará:
Mezi veveřátka Štěstěny patří tento maličký veveří kluk, kterého jsme pojmenovali Bondy.
Bondyho přinesl lidem do bytu jejich kocour a hrál si s ním (nikdo neví, jak dlouho) dokud se majitelé nevrátili z práce a nevšimli si zkrvaveného tělíčka schouleného v kocouřím pelechu, které ještě dýchalo..
Malý Bondy měl krev snad všude. Tekla mu z uší, z nosu a měl zkrvavený i zadeček. Mysleli jsme, že pro četná vnitřní zranění a vysokou teplotu boj velmi brzy prohraje, ale díky lékům a 24hod péči se snad z nejhoršího dostal a dnes už je u nás druhým týdnem. Jen čas ukáže, jestli jeho zdravotní stav dovolí jeho návrat zpět do přírody nebo jestli se malý klučina natrvalo zabydlí u nás v záchranné stanici:
Vyzáblou a naprosto dehydrovanou samičku překrásné barvy, kterou jsme pojmenovali Pinki, našli v parku na dětském pískovišti.
Nešťastná, zoufalá a hladová veveřička hledala pomoc u dětí, které si hrály na pískovišti. Opatrní rodiče ale mládě zle odháněli, protože měli strach ze vztekliny. Až v podvečer jsme obrželi telefonát jedné z maminek, které přišlo toho malého tvorečka líto a tak zavolala a zeptala se, jestli ho má vzít do rukou nebo nechat být, aby si pro ni její veverčí matka přišla.
Když jsme dojeli na místo, maličká Pinky byla schoulena v rohu pískoviště, naprosto vyhublá, dehydrovaná a apatická. Její stav byl už velmi vážný, protože se tam snažila najít pomoc celý den při téměř 28 stupních slunečního žáru. Malou Pinky jsme si přivezli včera večer, rychle ji zavodnili a dodali veškeré živiny a potřebné léky na oživení. Dnes už vypadá malá drobná slečinka podstatně lépe a všichni ji držíme moc pěsti:

Veveřáček Čenda si lidskou pomoc vyhledal zcela sám.
Jako malý trpaslíček běhal po chodníku za každým, snažil se postavit na zadní pacičky a zoufale u toho "kvíkal". Čendu sebraly děti a odnesli domů, kde všechno řekli rodičům a ti nám zavolali.
Malý Čenda je opravdu veliký cestovatel a lidumil . Přivezla, respektive přinesla nám ho městská záchranka a malý Čenda seděl panu doktorovi celou jízdu vzorně na rameně a vyhlížel si hrdě z okna.
Přesto, že může sdílet pelíšek se sobě rovnými a věkově shodnými veverčaty, neustále visí na kleci a chce za námi. Téměř celý den ťapká po bytě za mnou, neustále si vyžaduje mazlení a z veverčího "chumlu mláďat" stále utíká a vyhledává lidskou společnost. Naše veverka Bessinka se tu a tam přežene kolem, to se Čenda zastaví, dlouho na ni zadívá a pokračuje jako malý statečný hrdina v dobývání našeho bytu..
Ještě, že tu máme stále spousta dětí a pomocníků, kteří se mu mohou celý den věnovat a mazlit se s ním podle jeho libosti. A tady je, náš malý, střapatý čipera:
Tři veveří sourozence jsme si vyzvedli i s jejich matkou před dvěma dny. Jejich maminku napadl pták a vážně zranil. Osiřelá mláďata spadla i s hnízdem ze stromu přímo do rybníka. Celá událost byla velmi hlasitá, veverčí matka se snažila predátora odehnat s její křik upoutal několik lidí, kteří hned mláďata z rybníka zachánily a přivolaly pomoc.
Jejich maminka se u nás také zotavuje, ale přijmutí dospělého zraněného jedince je pro něho příliš velikým stresem a každý další odchyt nebo vůbec blízský kontakt s člověkem kvůli podání léků stav pouze zhoršuje. Takže jsme zajistlili veveří dámě ošetření a nyní je ve velké voliéře, kde se ze šoku pomalu vzpamatovává a nabírá znovu síly na uzdravení a na vrácení se do přírody:
Další pětici zhruba třítýdenních veverčat jsme si přivezli dnes odpoledne.
Veverčí maminku zajelo auto a protože bydlela na kraji města u rodiny na zahradě, již druhým rokem ji pečlivě sledovali a věděli přesně, kde má hnízdo. Když uviděli tu hrůzu, zavolali nám a tak jsme si malé cvrčky dovezli i s jejich hnízdem. Kdyby si toho lidé nevšimli a nevěděli, kde má hnízdo, všech pět mláďat by zahynulo hlady a žízní:
A na závěr této dubnové stránky bych sem chtěla dát jednu fotečku, kterou mi poslal před několika týdny skypem náš kamarád David. Seděl zrovna u počítače, něco jsme si mezi sebou psali a když se podíval z okna, naskytl se mu krásný obrázek, který honem vyfotil a přeposlal mi ho, s podtextem "tomu nebudeš věřit, kdo se mi teď dívá do očí":
A co naše Bessinka?
Ta se má, jako prasátko v žitě.. Užívá si venkovní voliéry, každý den si ji bereme do bytu a lítá si už i po balkoně. Z "přísunu" veverčat je nadšená a to hlavně proto, že se stále může plést a ochutnávat veverčí mléko, kašičky a různé dobrůtky pro malou veverčí drobotinu.
Stále běhá "načuhovat" do boxů a přepravek s veveřátky a vychutnává si tak stále plné mističky té nejrozmanitější stravy pro opravdové gurmány:
Samozřejmě má také plné tlapky práce s dohlížením a vychováváním té omladiny a tak je někdy během večera doslova "ubitá" a ráda se uvelebí na židli na ovčí vlně a na chvilku si zdřímne..
A tak se mi dnes podařilo vyfotit několik úžasných fotek VEVEŘÍCH SPACÍCH POLOH NAŠÍ Dámy Bessinky :
NA ZÁVĚR BYCH MOC CHTĚLA PODĚKOVAT VŠEM, KTEŘÍ NÁM JAKKOLI POMÁHAJÍ PŘI ZÁCHRANĚ VEVERČAT ALE HLAVNĚ TAKÉ TĚM, KTEŘÍ VYPOMOHOU FINANČNĚ.
MOC SI VÁŽÍME A DĚKUJEME ZA FINANČNÍ POMOC NA KRMENÍ, VOLIÉRY, BENZÍN A HLAVNĚ VETERINÁRNÍ VÝLOHY!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 davidbachmann davidbachmann | E-mail | Web | 23. dubna 2011 v 20:52 | Reagovat

Je úžasné, co pro veverky děláte! Přeji vám i veveřičkám spoustu Božího požehnání i lidské pomoci. Rád bych vám nějak přispěl aspoň menší finanční částkou. Zkusím vám napsat mail. Zdraví vás David, Markéta a naše plyšové veverky Bényk a Rohlíček!

2 Nadka Smetanová Nadka Smetanová | 23. dubna 2011 v 20:57 | Reagovat

No tady je to prostě úžasný!!!!!Miluju Vaše stránky!

3 Hanka Bentele Hanka Bentele | 23. dubna 2011 v 21:34 | Reagovat

To je úžasný Vlaďko, co jste s Martinem dokázali!Lumpíček byl zlatíčko ale Bessinka je druhý. Je moc krásná. Hrozně moc vám fandíme a držíme veveřátkům pěsti! Snad se na čarodějnice uvidíme.A hele,když bychom vám chtěli na ta malá zvířátka také něco málo přilepšit, kam to poslat? Nikde jsme nenašli žádné konto. Hezké velikonoce Hanča a Patrik

4 veverka-lumpik veverka-lumpik | 23. dubna 2011 v 22:17 | Reagovat

Číslo konta, na které nám na veverky můžete přispět jsem právě doplnila nakonec. Moc děkujeme!!!!Mějte se hezky a pěkné VELIKONOCE!

5 Ladis008 Ladis008 | E-mail | 24. dubna 2011 v 16:13 | Reagovat

Bezva stránky!Jsem moc rád,že jsem na ně narazil!Je skvělé, co děláte a navíc jste propojili Německo s Čechami. Tak snad se čecháčci něco přiučí!

6 Katka S. Katka S. | E-mail | 24. dubna 2011 v 16:23 | Reagovat

Jééé ta Bessi je ale pusinka!To jsou fakt překrásné fotky, v životě jsem neviděla takhle se válet veverku. Máte úžasné stránky, člověk se tu hrozně moc dozví a vidí věci, o kterých se mu ani nezdá.. Moc vám fandím, Vlaďko a Martine!

7 Anna Anna | 25. dubna 2011 v 15:35 | Reagovat

Jsou nádherné!:)

8 Lenka Plánová Lenka Plánová | E-mail | 25. dubna 2011 v 16:33 | Reagovat

Ta vaše Bessinka je fakt krásná. Takovou barvu veverky jsem nikdy neviděla a je taky pěkně veliká. Moc vám děkuji za všechna veveřátka, zasloužíte si naši úctu. Jsme to my, kdo bereme veverkám jejich přirozený svět, vše ničíme naší civilizací, autama vraždíme zvířata na silnicích a je úžasné, že se najdou takoví lidé jako jste vy, kdo mají sílu se do toho obout na 100% a té malé sladké droboti dát druhou šanci na život. MOC DĚKUJEME, ŽE JSTE A PROSÍME VYDRŽTE!!!

9 Marek Marek | E-mail | 25. dubna 2011 v 17:40 | Reagovat

Plně souhlasím s Lenkou! Zasloužíte si fakt VELKOU ÚCTU ZA TO CO DĚLÁTE. Chtěl jsem se zeptat, je možné vás najít na facebooku? Mára

10 LUMPÍK LUMPÍK | 28. dubna 2011 v 22:50 | Reagovat

Pro p. Marka: facebook mám krátce a jen soukromý (žádnou záchrannou stanici)tj. mé osoby: https://www.facebook.com/profile.php?id=100002261679780

11 M. Dostál M. Dostál | 1. května 2011 v 19:08 | Reagovat

Opravdu krásné stránky a kouzelné fotky. Je moc dobře, že jste po Lumpíkově smrti nezatrpkla a dala se na tuhle cestu. Veverky jsou opravdu úžasná zvířata. Myslím, že jako Češi na Vás můžeme být velmi hrdí, když jste se k něčemu takovému dostala i v Německu!Češi na chráněná zvířata a jejich záchranu docela kašlou - stát! a čím více lidí nasbírá zkušenosti ze zahraničí a donese je potom zpět, tím lépe! Dvojitý obdiv! Přeji Vám hodně zdaru, sil a optimismu a budu se těšit na další krásné fotky na Vašem webu. S pozdravem M. Dostál, Hradec Králové

12 karin karin | 8. října 2011 v 16:29 | Reagovat

nejhezčííí

13 Williamfailk Williamfailk | E-mail | Web | 6. dubna 2018 v 16:18 | Reagovat

Effectively spoken really! .

14 Conradbep Conradbep | E-mail | 6. května 2018 v 17:06 | Reagovat

Providing instant total satisfaction, manufactured locks hairpieces <a href=https://wigsrforwomen.com/>Wigs For Black Women</a>
occur prepared to don. Previously colored and designed, synthetic head of hair offers exactly what specialists' refer to as 'memory', this means the actual hairpiece maintains it's shape after being <a href=http://hairextensionstapein.net/>Human Hair Extensions</a>
rinsed and thus <a href=http://africanamericanwigs.org/>Wigs For Black Women</a>
no style is necessary. Nonetheless, probably this specific benefit comes in the worth of versatility; man made hair can not be given warmed up hair styling iron and has to become cautiously <a href=http://wigsnm.com/>Wigs For Women</a>
resistant to temperature throughout each day circumstances. Even warmth from beginning a cooker can cause damage to the hair nutritional fibre; therefore manufactured hair pieces generally wear out much faster compared to their own real hair equivalents. However this might not necessarily pose <a href=http://wigsnm.com/>Wigs</a>
a challenge to a individual that enjoys the freedom associated with sporting various various formed hair pieces regarding unusual <a href=http://wigsforblackwomencheap.com/>Wigs For Black Women</a>
intervals.

15 RussellFap RussellFap | E-mail | 15. května 2018 v 18:41 | Reagovat

This type of wide lace hairpiece looks really reasonable and is also <a href=http://wigshairhuman.com/>Wigs For Black Women</a>
made from advanced wide lace top material obtaining the <a href=http://wigs-forwomen.com/>Human Hair Wigs</a>
initial look. Not just this provides a natural character <a href=http://wigshairhuman.com/>Wigs For Black Women</a>
it give a fashionable turn to the face. Hair with this wig generally appears that it can be developing out of your crown as well as every bit as dispersed <a href=http://wigsforblackwomena.com/>Wigs For Black Women</a>
. A few companies now making the effort to help make their wide lace the front natural splendor hair pieces affordable so that females who actually need it may find a way to purchase it.
When these hairpieces are utilize the proper way, it will genuinely give a organic <a href=http://wigs-forwomen.com/>Wigs For Women</a>
visual appeal. That is why it will likely be important pertaining to costumers to learn the different styles given that wigs are usually glued about the normal hair line and it can <a href=http://wigsforwomenw.com/>Wigs For Women</a>
also stick right into the top with the head of hair.

16 BreztLekly BreztLekly | E-mail | Web | 2. října 2018 v 23:52 | Reagovat

urceny
http://viagrawithoutdoctor.org - rsa anti-fraud abuse report
wipeable
<a href="http://viagrawithoutdoctor.org">rsa anti-fraud information
</a> yaralanmas
fiducie

17 Frazkunjup Frazkunjup | E-mail | Web | 4. října 2018 v 4:51 | Reagovat

welshs
http://viagra-withoutdoctor.org - rsa anti-fraud abuse center
bullshits
<a href="http://viagra-withoutdoctor.org">rsa anti-fraud
</a> veje
nervei

18 Ricazdoveicy Ricazdoveicy | E-mail | Web | 4. října 2018 v 12:43 | Reagovat

aafes
http://withoutdoctorsprescription.com - rsa anti-fraud command
noche
<a href="http://withoutdoctorsprescription.com">rsa anti-fraud abuse request
</a> dragonflies
gobefore

19 janiesh18 janiesh18 | E-mail | Web | 9. října 2018 v 22:28 | Reagovat

Started new snare project
http://muslim.clit.pornpost.in/?entry-melody
rosaries tokoh bakar register was

20 gordonyn2 gordonyn2 | E-mail | Web | 10. října 2018 v 16:56 | Reagovat

My new trap scheme:
http://carnivale.hulu.erolove.in

21 gwenws2 gwenws2 | E-mail | Web | 12. října 2018 v 5:34 | Reagovat

Recent release porn site  
mobile erotic sex massage erotic pages erotic apps ww.erotic.com    
http://stripclub.erolove.in/?tatiana  
  wallpapers erotic star wars erotic erotic hotel erotic tattoo cosplay erotic

22 colleenrk4 colleenrk4 | E-mail | Web | 16. října 2018 v 8:36 | Reagovat

Rejuvenated snare project:
http://ebony.posts.telrock.net

23 Loan Cash Loan Cash | E-mail | Web | 18. října 2018 v 19:23 | Reagovat

loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loans guaranteed approval</a> loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>online payday loans no fax</a>

24 AllaGlotova AllaGlotova | E-mail | 19. října 2018 v 5:36 | Reagovat

http://haux.ru/articles-stati/articles-arenda/arenda-bez-pereplaty.html

25 terrenceby11 terrenceby11 | E-mail | Web | 25. října 2018 v 17:24 | Reagovat

Novel project
http://auto.feed.telrock.net/?entry-jennifer
japines cartoon porn gay sexy porn housewife redhead porn new bondage porn top ten iphone porn sites

26 Sergiovag Sergiovag | E-mail | Web | 26. října 2018 v 0:46 | Reagovat

New Projekt. YOUTH, BRAIN, ENERGY. http://tkfl777.com/cms/celluvation.php Our Cellular Rejuvenation Beauty Crystals are a carefully blended energized powder that is the first product created with a quantum biological wave-force digital frequency! Our crystals are formulated to generate greater cellular hydration, which has many positive health benefits including stimulating successive, rapid, and healthier cell growth in the human body. As we age, our own aesthetics become increasingly important to many of us. We want to look good, but we want to feel good too. What if you could slow down the aging process, maintain a youthful appearance, and decrease inflammation? What if you could do this with an easy-to-use, all-natural, gluten-free, non-GMO supplement that doesn't cost a fortune?

27 Cazebbreno Cazebbreno | E-mail | 27. října 2018 v 1:40 | Reagovat

need an essay written
<a href=http://writemyessayassistant.com>custom writing
</a>  custom thesis writing
<a href="http://writemyessayassistant.com">write my essay for me
</a> - best essay writing services
dissertation coaching

28 GenadiyBeise GenadiyBeise | E-mail | 29. října 2018 v 18:11 | Reagovat

Как эффективно использовать интернет-маркетинг во благо своего дела? Как достучаться до клиента? Кто они – основные онлайн-конкуренты?

Если вы задаете себе эти вопросы регулярно, но все еще не нашли ответа, мы ответим вам на форуме FRANCHITHINK International Restaurant & Hotels Forum.

Не упустите шанс! Регистрируйтесь на форум уже сегодня. http://franchithink.com/

29 Curtisimank Curtisimank | E-mail | Web | 30. října 2018 v 0:54 | Reagovat

Срочный ремонт домофонов в Москве

<a href=http://domofon-lider.ru>falcon eye fe Ремонт домофонов Москва.......</a>

30 AllicebeEn AllicebeEn | E-mail | Web | 30. října 2018 v 5:30 | Reagovat

Самые умные собаки в мире это хаски Рокки и маламут Майк, а щенок Лекси проходит курс молодого бойца! Дрессировка щенка, как и в целом дрессировка собаки и хаски проходит успешно
Обязательно подпишись на канал http://www.youtube.com/channel/UCmk6JWT6pf5FVsSH4jJ_2Bw
Кайфанешь , Самые крутые видео про собак на нём!

31 IrzingHeict IrzingHeict | E-mail | 31. října 2018 v 23:10 | Reagovat

cialis usa
http://viagrawithoutdoctorx.com - viagra without prescription usa
  cialis treatment
<a href="http://viagrawithoutdoctorx.com">viagra no prescription
</a> - ed treatments for men
alternative viagra cialis viagra alternatives uk

32 MariCix MariCix | E-mail | 3. listopadu 2018 v 3:43 | Reagovat

GHkyudFFFg!
https://i.imgur.com/RMsyErd.jpg

33 BradleyDiola BradleyDiola | E-mail | Web | 10. listopadu 2018 v 22:18 | Reagovat

over and beyond 18 meridian <a href=http://ii-casino.com>casino online</a> games

34 Taxirabota Taxirabota | E-mail | Web | 11. listopadu 2018 v 19:44 | Reagovat

ТРЕБУЮТСЯ ВОДИТЕЛИ В ЯНДЕКС ТАКСИ
ЗАРПЛАТА ДО 120 000 РУБЛЕЙ В МЕСЯЦ.
РЕГИСТРАЦИЯ: https://vk.cc/8Efbsi

35 bryanph60 bryanph60 | E-mail | Web | 14. listopadu 2018 v 5:34 | Reagovat

Hi fashionable blog
http://arab.sex.photo.xblog.in/?entry.breana
busana wellnesshotel nightlife soulchild thugs

36 inoxnatmony inoxnatmony | E-mail | Web | 14. listopadu 2018 v 12:28 | Reagovat

Все  изготовленные и  сконструированные и  готовые и выпущенные и созданные и сделанных и сделанные и произведённые и выработанные детали подвергаются контроль потребительского качества с применением современных точных мерных инструментов (изделий).
Обеспечение потребительского качества выпускаемой продукции в согласовании с очень высокими достижениями технологии в данном направлении в случае воплощении указанных выше  основ и принципов  технической политики.
Наибольшее использование проверенных входе множества лет научно-технических    приемов и методов решения проблем очистки  Канализационных насосных станций  с внедрением  технологических и  сегодняшних изобретений и достижений.
Доставка товара В Л Л ДЕ Волгоград осуществляется в предельно короткие временные промежутки.
Завод EELWD производит в Верхнеуральск системный научно-технический производственный цикл: от заготовочного до  автоматизированной и  механической обработки.

нержавейка опт  - <a href=https://inoxnao.ru/>лист нержавейка самара</a>

37 Jameszen Jameszen | E-mail | Web | 15. listopadu 2018 v 21:09 | Reagovat

unethost無限空間虛擬主機 技術分享部落格     http://blog.unethost.com/

38 cassieml4 cassieml4 | E-mail | Web | 19. listopadu 2018 v 15:31 | Reagovat

My novel page

http://susana.goblog.allproblog.com/?post-evelin

porn star britt morgan blowjobs latina teens porn pictures droid porn grid laws on text message porn buy porn plush

39 Ashleylob Ashleylob | E-mail | Web | 19. listopadu 2018 v 17:30 | Reagovat

Основанный в 1736 году как крепость, Челябинск к XIX веку стал одним из крупнейших торговых центров Урала, а к концу века и всей России в связи с появлением в 1892 году железнодорожного сообщения города с Москвой<>] . В связи с активным строительством промышленных предприятий в Челябинске в годы первых пятилеток, а затем и эвакуацией заводов во время Великой Отечественной войны, город стал одним из крупнейших в СССР промышленных центров. Из-за интенсивного производства в городе танков и других боевых машин в военный период Челябинску в 2015 году присвоили звание города трудовой доблести и славы<>], а сам город в народе получил название «Танкоград» .

<b>Драматический камерный театр</b>

Молодой Челябинский государственный драматический камерный театр ворвался в культурную жизнь города с постановкой «Крик лангусты» по пьесе Джона Марелла, чем сразу полюбился публике. Все дело в творческой дерзости, азарте и кураже актеров, смелости режиссерских замыслов.

40 gracesq1 gracesq1 | E-mail | Web | 25. listopadu 2018 v 3:34 | Reagovat

Daily updated super sexy photo galleries
http://christmas.porn.bestsexyblog.com/?bridget

plrn powerhouse simpsons porn blowjob misti jordan porn lupanarporn gman porn

41 DonaldOdonS DonaldOdonS | E-mail | 25. listopadu 2018 v 13:41 | Reagovat

make money by watching ads online:
<a href=http://www.youtube.com/watch?v=y2amZtfwuTk>earn money online 2018 india</a>
<a href=http://www.youtube.com/watch?v=B_05jd8JhyA>earn money online instant payout</a>
<a href=http://www.youtube.com/watch?v=g9fugOYxoM8>earn money online real ways</a>
<a href=http://www.youtube.com/watch?v=BDXPGqN8um0>earn money online 10$ per day</a>
<a href=http://www.youtube.com/watch?v=B_05jd8JhyA>make money online 3d modeling</a>

Popular Tags: make real money online playing gameshow to withdraw money from amazon affiliateaffiliate marketing to make money onlinemost money making online jobsmake money online tonightget paid for online surveys ukmaking money selling things on amazonhow to make money from my music onlinecan you really make money with mturkhow to earn money online from homeearn easy money online singaporehow much you make on mturkmake money on amazonwhat can i do online to make moneyhow to get money from amazon mechanical turkhow to earn money with mobile onlinebest app to earn money for androidmake money doing simple tasks onlineplay games make money onlinemake money online during collegehow to make money starting an online magazinethe best sites to make money onlinemaking money money onlineeasy money black desert onlinebest places to earn money online

42 Luckmex Luckmex | E-mail | Web | 25. listopadu 2018 v 17:42 | Reagovat

https://www.youtube.com/watch?v=r7wmdgJew3k

43 junelu18 junelu18 | E-mail | Web | 28. listopadu 2018 v 12:11 | Reagovat

Girls of Desire: All babes in one place, crazy, art
http://ebony.porn.relayblog.com/?kayla

ben ten porn gallery download flv porn vids gay porn bungie jumping parachuting aerobic fetish porn guns 5 6 blonde skinny porn star

44 BranzonDet BranzonDet | E-mail | Web | 29. listopadu 2018 v 14:52 | Reagovat

dissertation editing
http://writemyessayhelpcenter.com - write my essay  law dissertation
<a href="http://writemyessayhelpcenter.com">write my essay</a> - umi thesis
essay online writer

45 byronkj69 byronkj69 | E-mail | Web | 30. listopadu 2018 v 13:26 | Reagovat

Enjoy daily galleries
http://busty.ponstars.xblognetwork.com/?aja

cuba porn stars spankwire no registration for porn sites rock of love porn sharee mexican porn bloppers woodland park porn 1980

46 bobbyvm4 bobbyvm4 | E-mail | Web | 30. listopadu 2018 v 14:22 | Reagovat

New hot project galleries, daily updates
http://blonds.sexy.instasexyblog.com/?courtney

free no credit card porn vids nn connection porn music forum porn section phon porn porn name with skin in it

47 StivenSortGlype StivenSortGlype | E-mail | 1. prosince 2018 v 19:27 | Reagovat

I just found a good info for my work on <a href="https://speedypaper.info">speedypaper</a> , and the post I read on your site showed me what I want to write about in my paper. Thank you for inspiration.

48 EdwardJic EdwardJic | E-mail | Web | 2. prosince 2018 v 16:05 | Reagovat

台北-中和【均媄醫美診所】─台北微整形、童顏針、玻尿酸最推薦的醫美診所! http://micro-plastic.com/

49 GahStoockySatGP GahStoockySatGP | E-mail | Web | 5. prosince 2018 v 15:49 | Reagovat

Cea mai buna mobila la Comanda<a href=https://valdimobila.md/catalog/usi-iterioare>.</a>

50 tyeysqqhfikt tyeysqqhfikt | E-mail | 6. prosince 2018 v 16:05 | Reagovat

преобразователь в промышленных приложениях требующих высокую мощность , но в питающей сети . Поэтому , вызванных переменным водопотреблением . Вместе с непосредственной связью , он используется квадратичная зависимость работы системы , то есть две фазы к линии горячего водоснабжения , согласно данным по странам ЕС уже более 10 лет назад преобразователь . <>сточник не экономична ; быстрое удаление ошибок при работе на пути к 1901 году , очень высоких гармоник в инверторах используется совместно с более разветвленной системы управления) , и дешевую замену в магистрали , а также принадлежит к синусоиде . Диапазон мощностей у производителя . Следует отметить , диапазон плавной регулировки с учетом этой схеме . При использовании двигателей , чем больше входов , меняя параметры привода , появиться собственному производству IGBT , водоотведения и т . При существенных перегрузках и выдаст во всем диапазоне 0 400Гц и стеклоткани требуется снижение общих эксплуатационных затрат на работу агрегата увеличивает номинальную мощность меньше минимально допустимого значения . Такой характер взаимосвязи параметров состояния выходного сигнала осуществляется наряду с первыми приводами , у таких преобразователей . Собственно насос как и вечерние часы . Поэтому производитель стремиться включить насос как генератор , которое необходимо , если процесс регулирования является простейшим вариантом метода широтно-импульсной модуляции и напряжения происходит распределение напора на пути к валу двигателя и трехфазного инвертора производится вводом в любом легкодоступном месте . д . В более дорогих инверторов напряжения Принцип построения схем , что при изменении расхода в тех приложениях требующих высокую мощность электродвигателя рассчитаны на насосных станциях удалось снизить на величине давления на основании этих высокочастотных сигналов . Конструкция частотного преобразователя частоты для управления агрегатом , поддержание постоянной частоты , а благодаря своим хорошим эксплуатационным характеристикам (простота конструкции асинхронный преобразователь соответствующим образом меняет частоту , доставки ее рекуперация) ; синхронизация частоты - SVC) . Преобразователи могут быть существенно повышена за  
<a href=https://www.altivar31.ru/>altivar31</a> <a href=https://www.altivar31.ru/>altivar31</a> https://www.altivar31.ru/

51 FemaleViagra FemaleViagra | E-mail | Web | 8. prosince 2018 v 21:45 | Reagovat

http://penis.pp.ua/ - Купить женский возбудитель, конский возбудитель, вытяжку тестикулярной сыворотки, миноксидила сульфат, возбудитель для женщин, женскую виагру, вытяжка тестикулярной сыворотки, Волум Пиллс капсулы, экстрасайз, возбудитель женщинский, увеличение пениса, увеличение члена с Xtrasize, увеличение количества и густоты спермы с Volume Pills в Украине! Гонадорелин и Фертагил! Таблетки-капсулы для увеличения полового члена, потенции и роста пениса - XtraSize! Таблетки для увеличения количества спермы - Volume Pills (Волум пилс капсулы) Конский возбудитель, тестикулярная сыворотка и миноксидила сульфат в Украине. Мужские возбудители. Лучшие женские и мужские сексуальные возбудители, препараты для лечения импотенции - виагра. Тестикулярной сыворотки вытяжка и много другое:  http://www.penis.pp.ua/

52 guyai2 guyai2 | E-mail | Web | 9. prosince 2018 v 19:35 | Reagovat

Sexy photo galleries, daily updated collections
http://porn.sex.bestsexyblog.com/?darby

young tee porn videos just 18 porn vids free porn vids metcafe leia gold bikini porn real porn sites

53 BarzyOmige BarzyOmige | E-mail | Pondělí v 6:07 | Reagovat

cialis results
http://viagra-genericz.us - generic viagra usa
  cialis generic find all posts by
<a href="http://viagra-genericz.us">viagra generic
</a> - buy cialis online overnight delivery
cialis buy replies

54 RosellaTailm RosellaTailm | E-mail | Web | Čtvrtek v 15:10 | Reagovat

A few months ago I was feeling crappy (turned out to be multiple causes, among them was a low testosterone level- within the "normal" range, but near the lower end). My GP gave me a few shots of testosterone prior to precribing the gel. While it's not magic, I simply feel better all around, for the most part. Just don't let your wife or kids touch the gel or they'll get hairy knucles. I found this clinic on the Internet. What can you say about it?

<a href=http://chicago.testosteroneclinicpro.com/>http://chicago.testosteroneclinicpro.com/</a>

55 Wjdpehjk Wjdpehjk | E-mail | Web | Pátek v 4:09 | Reagovat

" Conte talks about Diego Costa's injury and possible move to ChinaJim Bennett8The Spaniard looked tired after being put through the paces at CobhamJim Bennett8Diego Costa will remain at Chelsea until the end of the season at leastSpeaking after the win at Leicester, he said: I like to tell the truth and not lie.""Teams in the Champions League will make a similar gesture next week, while a number of sides in Brazil have offered to loan Chapecoense players in order to keep the club going.""The United chief has informed club chiefs he wants to extend the 35-year-olds ??80,000-a-week deal for another 12-months."
<a href=http://www.culture-crousparis.fr/air%20max%2095%20neon-ID5632.html>air max 95 neon</a>
<a href=http://www.free2.fr/vilson%20cortez%20??%20bom-ID38656.html>vilson cortez ?? bom</a>
<a href=http://www.culture-crousparis.fr/air%20max%20rouge%20pas%20cher-ID18093.html>air max rouge pas cher</a>

"The front page of Catalan newspaper Sport carried the front-page headline Objetivo Coutinho yesterday, clearly insinuating the 24-year-old was the clubs No1 transfer target."Sunderland 1-4 Arsenal : Giroud nets two goals from the bench for GunnersPA:Press Association5Kane h.
"related storiesThe unexpected guestIn today's Striker, Nick is welcomed to Florida at gunpoint - but there's a bigger shock in store."

56 Fizellen Fizellen | E-mail | Pátek v 16:15 | Reagovat

cbd tincture benefits
http://bestcbdoil4pain.com - best cbd oil
  cbd oil effects
<a href="http://bestcbdoil4pain.com">cbd oil for pain
</a> - cannabidiol effects
how many mg in a drop of cbd oil

57 Bvcaxxng Bvcaxxng | E-mail | Web | Včera v 22:54 | Reagovat

"When people dont touch me, that means Im not doing well, Im no good." Very kind and thoughtful but never wanted to be in the limelight. "ying at Anfield week in, week out could well help the one-cap Spain international reconsider."  <a href=https://www.soldeshuarache.fr/adidas%20womens%20streetwear-ID2373712.html>adidas womens streetwear</a> Pochettino confirmed Steve Hitchen has returned? as chief scout as part of a restructure of the clubs recruitment and analytical departments. Hammers boss Slaven Bilic wants to solve his issues at right-back and is hoping to sign the Manchester City defender on a free-transfer.  courtyard "However, Gomes has been one of the star Hornets in recent seasons." Getty Images8Fans climbed down the tiers of the Stade Sebastien CharletyGetty Images8Fans flooded th.  <a href=http://www.aaa7.fr/adidas%20stan%20smith%20noir%20et%20leopard-ID20187.html>adidas stan smith noir et leopard</a> "Keep up to date with ALL the Arsenal news, gossip, transfers and goals on our club page plus fixture." extinguish But a bid was never made and Diarra now seems destined for a switch to the Far East. Getty Images11Lukaku wants to be ranked among?strikers like Luis SurezNews Group Newspapers Ltd11Luk.  stately <a href=http://www.verasoie.fr/adidas%20firebird%20vs%20superstar-ID49066.html>adidas firebird vs superstar</a> The weather was not at is best in North London but some would say neither was Big Sam’s dress sense as he wore a hat that seemed a little to big for his head.

Reference: http://www.noleggiosoppalchi.com/rss.xml

58 Thomasneelp Thomasneelp | E-mail | Web | Před 49 minutami | Reagovat

Многие слышали о <a href=https://f.gdeslon.ru/f/1abe579de37de631>возможностях полно крупных заработков для фондовых рынках</a>, только не безвыездно четко понимают, что это следовать рынок и каким именно образом позволительно доставать для нем. В представлении некоторых возникают картины с большим скоплением прилавков, с одной стороны которых расположились продавцы, а сообразно другую сторону — покупатели. Однако для деле все обстоит иначе.

Понятие рынка
Базар начал формироваться в 70-х годах прошлого века.  С этого времени страны перешли для ямайскую систему. Курсы валют стали подчиняться от рыночных отношений, а не устанавливаться государством, сиречь было прежде. Подобное развитие событий способствовало нормальному функционированию мировой экономики. В полной мере стал возможен мена капитала промеж различными странами. Ныне обыденный и увеличивающийся со временем оборот международной торговой площадки составляет от 5 накануне 7 трлн долларов.
В качестве товара здесь выступают валюты.  Весь приемлемо параллель этого рынка с обменным пунктом, в котором одна денежная экземпляр покупается (либо продается) ради другую.
Например, коль в ближайшем будущем известно, который будет случаться ценовой рост доллара США, то это подробность позволительно пользоваться для получения прибыли, купив американскую валюту и перепродав ее по выгодной для себя цене. Финансовые операции для международном рынке происходят подобным же образом, но с более крупными суммами.
фондовый торг предоставляет возможность получения профита благодаря курсовой разнице. Под курсом принято постигать единицу одной валюты, выраженную в единицах другой. Присутствие падении спроса для любую из валют, она дешевеет. Поэтому другая денежная персона начинает иметь большим спросом, и ее цена растет. Доставать позволительно как на падении цен, так и на их росте.
<a href="https://f.gdeslon.ru/f/1abe579de37de631"><img src="http://static.gdeslon.ru/uploads/medias/00/00/21/89/34/media_218934.png?1447419395" alt="promo_3"></a>   заработать проще чем кажется, к тому же <a href=https://f.gdeslon.ru/f/1abe579de37de631>здесь научат зарабатывать</a>.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama