OBSAH TĚCHTO VEVERČÍCH STRÁNEK

26. března 2010 v 22:11 | Lumpík |  OBSAH TĚCHTO STRÁNEK
Moc zdravíme všechny, kdo se dostal na stránky našeho veveřáčka Lumpíka.
Kamarádi a známí nás stále prosili, ať pošleme pár fotek a nějaké video s naším střapatým hrdinou… Protože ale fotek neustále přibývá, videa mailem poslat nejdou a Lumpík se učí stále dalším a dalším neplechám, nakonec zvítězila možnost zhotovení těchto ministránek.
Vyprávění o našem Lumpíkovi, jeho povaze, lumpárnách a nebo jak jsme k němu vůbec přišli najdete v levo nahoře v rubrice "LUMPÍK" .
V rubrice "FOTKY" naleznete několik fotek od doby, kdy byl Lumpík ještě slepé mláďátko a krmili jsme ho každou druhou hodinu z lahvičky, až po dobu dnešní.
V rubice "VIDEA" je několik videií s naším hlavním hrdinou.
V rubrice "OSTATNÍ" naleznete naprosto úžasná videa a fotky veverek tady v Německu. Některé jsou již naprosto krotké a pěkně "oprsklé", nechají se bez problému krmit z ruky a společně s naším chlupáčem je chodíme velmi často sledovat a krmit.
V této podstránce najdete i krátké info o naší první veverce Bobince...

V červnu 2009 jsme Lumpíkovi pořídili pruhovanou veverčí kamarádku - desetitýdenní mládě"Lilly" - burunduka, aby tady měl trošku veselo, když my jsme celý den v práci. Několik jejích fotografií a krátké vyprávění najdete v rubrice "NÁŠ NOVÝ RODINNÝ ČLEN - VEVERKA LILLY".

Bohužel se všechny nové články a fotografie, které sem postupně přidáváme, umístí na hlavní stránku a "odsunou" tak do pozadí starší fotky a články..
Tak chcete-li vidět Lumpíčka, když byl malé, ještě slepé mláďátko, musíte si kliknout na rubriku "LUMPIK" a hledat tak podle nejstaršího datumu - července 2008.
Přejeme Vám VIEL SPASS!!! Vlaďka, Martin, Lumpík ... a Lilly
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama